VARAŽDIN-I nakon trećeg međusobnog susreta u ovogodišnjem prvenstvu Dinamo nije uspio pobijediti Varteks. Dosadašnjim porazima zagrebački klub dodao je “samo” remi u subotnjem ogledu. Za razliku od njih Varteks je zadovoljan osvojenim bodom, a još više veseli vrlo dobra igra – istaknuo je strateg Varaždinaca Dražen Besek na jutros održanoj redovnoj konferenciji za novinare.
Nakon odličnih rezultata u proljetnom dijelu prvenstva Varteks je uspio pobjeći sa pretposljednjeg mjesta na tablici i trenutno je osmi. No, borba za opstanak u ligi nije završena, a ključan je slijedeći mjesec – istaknuo je Besek:
Najavljena “mala liga” počinje u nedjelju gostovanjem Varteksa u Zagrebu kod istoimenog domaćina. Nakon toga “krojače” očekuje i prvi susret polufinala Hrvatskog kupa protiv Hajduka. Varteks sutra igra i pripremnu utakmicu protiv Slobode. Susret počinje u 16 i 30 sati.