Vlatkica je opet progovorila za medije. Ovaj puta nije bila ljuta na predstavnike sedme sile, već je spremno progovarala o nekim temama.
Nova voditeljica IN Magazina Nove TV, koja će zajedno s Nikolikom Pišek naciju voditi kroz dnevne showbiz teme, rekla je da uživa u soliranju jer se tako osjeća u potpunosti kao žena i osoba . Ona ne bi željela biti s muškarcem koji zarađuje manje od nje jer muški ego ne može podnijeti žensku superiornost u bilo kojem pogledu.
Vezano uz Mirelu Rupić i obitelj Višnjić rekla je kako je njihova situacija delikatna, no preporučila je Mireli neka se kloni medija kako bi zaštitila svoje dijete.
Vlatkica nije željela komentirati svježu vezu 22-godišnje Kristine Bucić i bogatog Rusa Dmitrija Železnjaka, zbog koje ovaj potonji ostavio svoju suprugu Olesyju. Ipak, rekla je kako veza mlađahne Kristine i 50-godišnjeg Dmitrija nije nimalo nalik njenoj bivšoj vezi s Dikanom Radeljakom.