
Patricia Klasnić povjerila se novinarima njemačkog časopisa Bunte da se razvodi od supruga, hrvatskog nogometaša Ivana Klasnića. Osmogodišnji brak 35-godišnja Patricia odlučila je prekinuti, prenosi Bild, jer vjeruje da ju četiri godine mlađi Splićanin – vara.
Iz Hamburga, gdje živi s kćerkom Fabianom, Patricia je došla suprugu u nenajavljeni posjet u Manchester i ostala šokirana prizorom u stanu.
– Po svuda su bile fotografije druge žene, a u ormaru je visjela ženska košulja koja nije moja – kazala je Patricia.
Patricia je, piše Bild, Ivanu bila najveća potpora u vrijeme kada jeprošao kroz mukotrpnu transplataciju bubrega, 2007. godine. Tada jeizjavila da bi se za svoga supruga borila kao lavica. On njoj, izgleda,nije bio odan u jednakoj mjeri.