
Kristijan Curavić nije uspio izdržati do kraja. Unatoč velikom entuzijazmu na početku 24-satnog urona , Curavić je onakon sedam sati izvučen na površinu, javlja 24sata .
Oko 00,30 sati počelo mu je biti slabo, a kolege ronioci su nakon nekoliko zarona zaključili da mu je život u opasnosti i izvukli su ga na površinu. Brzom reakcijom ekipe, Kristijana su zagrijali i trenutno se osjeća dobro.
Tri sata nakon zarona, Kristijan Curavić osjećao se fizički dobro iako mu je tjelesna temperatura počela opadati, kao što je bilo i očekivano s padom temperature mora i zalaskom sunca. Zbog toga je počeo i vježbati, a ubacili su mu i kamen za klesanje što će ga dodatno zagrijati.
Iz njegovog stožera i tad su javljali da je temperatura najveći problem, zbog čega se javila i psihološka kriza.